Viazacie prostriedky

preloader
Viazacie prostriedky slide1 Viazacie prostriedky slide2 Viazacie prostriedky slide3

Široká škála viazacích prostriedkov

Svorky na oceľové laná
Svorky na oceľové laná Lanová svorka tiež nazývaná klip, ktorá zvyčajne pozostáva zo skrutky v tvare „U“, kovaného sedla a dvoch matíc, sa používa na upevnenie voľného konca slučky späť k lanu.

Sťahovacie pásky
Sťahovacie pásky Viazacie pásky sú z polyamidu. Majú teplotnú stálosť -40°C až +85°C. Viazacie pásky sú odolné voči rozpúšťadlám, benzínu, olejom, slanej vode, plesniam a voči riedeným organickým kyselinám. Čierne viazacie pásky sú s UV filtrom.

Hadicové spony
Sťahovacie páskyHadicové spony sú s povrchovou závitovkou z nerezovej pásky. Vďaka zaobleným hranám a hladkému povrchu pásky chránia povrch hadice pred poškodením. Hadicová spona s navareným domčekom zabezpečí rovnomerné rozloženie silového pôsobenia na hadicu po celom obvode, čo zvyšuje životnosť a odolnosť voči zlomeniu. Hadicové spony tvoria rozoberateľný spoj s hadicou.

Strmene
Sťahovacie páskyVýborný pomocník pri upínaní ťažných pásov a lán o ťažné oká, spájanie kladky s ochranným pásom a pod. Strmene sa vyznačujú vysokou kvalitou spracovania. Sú pozinkované a môžu byť lakované.

Popruhy
Sťahovacie páskyslúžia hlavne na fixáciu nákladu v priebehu transportu. Používajú sa v rôznych šírkach v závislosti od hmotnosti nákladu, ktorý majú fixovať, v rôznych dĺžkach a prevedeniach:

  • jednodielne upínacie pásy (na jednom konci je račňa, druhý koniec je voľný).
  • dvojdielne upínacie pásy (krátka časť s račňou+dlhá časť s hákom, ktorý môže byť špicatý, rámový, karabinový, trianglový s poistkou).

Distribujeme značky: